Карта сайту »
Повідом друга »
Відгуки наших клієнтів


Видавничий дім НАУТІЛУС

висловлює щиру подяку Компанії "Вебкузня" за плідну співпрацю. Це молода, але багатообіцяюча команда однодумців, згуртований і добре налагоджений механізм, у якому кожен співробітник має високу кваліфікацію і займається своєю частиною проекту.

Спільно з "ВебКузнею" нами спільно зреалізовано вже три проекти. Наші замовлення завжди виконувалися своєчасно і навіть після здачі роботи ми отримували сприяння, підтримку і консультації з питань які нас цікавили.

Очевидно, що ми зацікавлені у подальшій якнайтіснішій співпраці над майбутніми проектами.

Олександр Завадка, директор видавництваКінокомплекс “Україна”

Кінокомплекс “Україна” висловлює вам щиру подяку за співробітництво.

 

Саме завдяки вашій наполегливій праці сайт кінотеатру “Україна” зайняв своє чинне місце у віртуальному просторі й являє собою зразок саме сучасного сайту. Наслідком ваших зусиль є токож й те, що з початком експлуатації реставрованого сайту кінотеатру “Україна” його рейтинг жодного разу не становив нижче ніж 7 позицію.

 

Щиро дякуємо за співпрацю й висловлюєм надію на подальше співробітництво.

Виконавчий директор кінокомплексу “Україна”
Юлія Данілова-МаринчукВатага Бурлаків

Шановні друзі!

 

Ви дійсно класна Кузня Веб-сайтів. Куєте що треба і команда "ковалів" цілком, як в анонсі! Головне, що дбаєте за клієнта і розумієте його потреби і суть. Вдячні за розробку чудового сайту нашого Пластового куреня Ватага Бурлаків. Нас відвідують і нами цікавляться. Іскри з ВебКузні попадають в ціль і долітають до наших пластунів-юзерів в усьому світі. А ще визнаєм, що дійсно гнучка система цін була надана Ватазі!

 

Успіхів у куванні нових веб-сторінок!

пл. сен. Юрій Гладкий, ВБКорпорація "Енергоресурс-інвест"

Співпраця з WebКузнею відкрила для нас зовсім новий шлях розповсюдження інформації про наше існування, про нашу діяльність. Зусилля і старанність її працівників стали джерелом появи наших нових замовників і нових прибутків.

 

WebКузня – це творчий підхід і нові ідеї, це оперативність у наданні послуг, це безвідмовність у роботі з клієнтом.

Їхня праця – вагомий внесок у позитивний імідж Корпорації "Енергоресурс-інвест".

Начальник відділу маркетингу і реклами
Корпорації "Енергоресурс-інвест"
Супрун В.В.ТРК "Клуб"

Дуже дякуємо ВебКузні за розробку сайту Інтернет-довідника Про Львів. Сайт виконано з високим рівнем надійності та якості, зручним у користуванні, його добре продумана структура дозволяє легко знаходити необхідну інформацію. Робота зроблена справжніми спеціалістами, які знають і люблять свою справу, а свої зобов'язання завжди виконують.Корпорація "Пурій Дизайн"

З 2001 року Корпорація Пурій-Дизайн є клієнтом компанії ВебКузня. Першим замовленням було створення онлайн магазину нашої продукції на старому сайті. Наступним - розробка нового сайту з системою адміністрування, потім створення онлайн-акціону продукції та мистецьких виробів...

 

Протягом цього часу і до сьогодні ми звертаємося знову і знову до спеціалістів ВебКузні, яка фактично стала куратором нашого онлайнового бізнесу. Кожна виконана робота - це детальна і продумана реалізація завдань, які ми ставимо перед нашим представництвом в Інтернеті. За цей період наша корпорація перейша ряд еволюційних змін, що в свою чергу викликало ряд постійно змінних вимог до нашого сайту.

 

Ми повністю задоволені як рівнем наданих послуг, так і гнучкою ціновою політикою компанії ВебКузня і сподіваємось на таку ж подальшу плідну співпрацю.

Роман Пурій, власник Корпорації "Пурій Дизайн"ЛМГО Скнилівська трагедія

Ми задоволені співпрацею з Вами і дуже вдячні за надані послуги. Бажаємо Вам і Вашим клієнтам міцного здоров'я, миру і добробуту. Нехай лічильники відвідувань сайтів Ваших клієнтів будуть завжди зашкалювати, Ваш високий професійний рівень цьому сприяє. Ми надіємося на дальшу плідну співпрацю на основі добрих і щирих відносин.

З Богом.

З повагою
Голова правління ЛМГО Скнилівська трагедія, Стефан Козак“Джек О’Лентерн”

Ми вже два роки користуємось сайтом котрий розробили для нас дизайнери ВебКузні. Нам подобається, а комп'ютерщики кажуть, що якісна робота!!!

Врешті, подивіться самі: www.jackolantern.com.ua.

Орест "Смєх" Смішко - бас-гітарист групиCopyright © 2001-. WebKuznia.com