Карта сайту »
Повідом друга »
Дизайн від професіоналів


ДИЗАЙН ВІД ВЕБКУЗНІ

Дизайн і ВЕБ-видавництво - процес, який поглинає багато часу та потребує значних знань в галузі програмування, електронного видавництва і психологій користувачів, а не лише знання мови HTML. Знання і розуміння цих аспектів є необхідною умовою, а їх практична реалізація є ще складнішим завданням. Тому така діяльність вимагає високого професіоналізму.

Ваша співпраця з ВебКузнею дасть Вам нагоду створити професійний результативний веб-сайт. Не зволікайте, бо Ваші конкуренти вже зробили рішучі кроки в цьому напрямку.

Розробка сайту
Вас очікує спільна праця з нашими працівниками. Першим кроком ВебКузні завжди є оцінка ваших можливостей і потреб. Ми ніколи не будемо намагатись продати Вам непотрібний програмний продукт чи послугу.

Така оцінка буде зроблена нашим консультантом під час зустрічі з Вами, ви зможете скласти свої побажання стосовно стилю дизайну, кольорів, ілюстрацій та визначити кінцевий результат, який Ви бажаєте досягнути створенням власного веб-сайту.

Дизайн
Якщо Ви вже вирішили, якою буде архітектура та складові елементи сайту, ВебКузня залучить до розробки власних дизайнерів, програмістів і спеціалістів з електронного видавництва для створення сайту, який зможе реально конкурувати з розробками не тільки українських, але й міжнародних компаній. Група розробників працюватиме в тісній співпраці з Вами на всіх етапах роботи.Ми спеціалізуємося у таких галузях дизайну:

Веб-дизайн
Наш підхід
Що ми можемо для Вас зробити
Цінові пакети

Логотипи
Цінові пакети

Дизайн банерів
Дизайн банерів та кнопок різних форматів
Що Вам необхідно знати про дизайн банерів
Замовлення банерів

Мультимедіа
Флеш сайти, анімація і банери
Презентації на компакт дисках
Цифрові візитки

Дизайн для друкуCopyright © 2001-. WebKuznia.com